Повернутися до звичайного режиму

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! УВАГА!

З метою дотримання всіх необхідних карантинних заходів, пов'язаних з протидією поширення COVID19, ОБОВ'ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ з ОНОВЛЕНИМИ правилами прийому та перебування дітей у СЗДО

/Files/images/1.png

20-22 жовтня 2021 р. відбувається XIII міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту.

Учасник виставки: СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД №36.

Презентація практичного досвіду та майстер-клас «Практичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР у закладі дошкільної освіти».

Доповідачі: Каржова Злата Дмитрівна, директор Спеціального дошкільного навчального закладу (дитячого садка) № 36 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області; Мостова Ольга Ярославівна, директор Дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 182 «Щасливе дитинство» Запорізької міської ради Запорізької області; Ляпіна Олена Олександрівна, директор Дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 130 «Казка» Запорізької міської ради Запорізької області.

Щиро вітаємо директора Каржову Злату Дмитрівну з успішною презентацією власного практичного досвіду та здобуттям найвищої нагороди XIII міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті" 2021 - ЗОЛОТОЇ МЕДАЛІ!

Бажаємо подальших професійних перемог, ефективних здобутків, впевнених результатів та невичерпної наснаги!

З повагою - колектив СЗДО 36 "Дзвіночок"

Садочок наш "Дзвіночок"

Спеціальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №36 "Дзвіночок"

Запорізької міської ради Запорізької області

• СЗДО працює за п'ятиденним робочим тижнем
  • Режим роботи закладу дошкільної освіти три групи на 10,5 годин з 7.30 - 18.00; три групи на 12 годин з 07.00 - 19.00.

Освітня карта Олександрівського району м.Запоріжжя

Ми у FACEBOOK

ГРУПИ

СПЕЦІАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

№36 "ДЗВІНОЧОК"

Група для дітей старшого дошкільного віку "Журавлик"

Група для дітей старшого дошкільного віку "Калинка"

Група для дітей середнього дошкільного віку "Сонечко"

Група для дітей молодшого дошкільного віку "Веселка"

Група для дітей середнього дошкільного віку "Барвінок"

Група для дітей старшого дошкільного віку "Ягідка"

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.