Засідання педагогічної ради СЗДО № 36 ЗМР

Одним із провідних напрямів діяльності СЗДО у 2022/2023 н.р. є формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку. 21.12.2022 року було проведено педраду «Формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку».

Основи соціально-громадянської компетентності закладаються в дошкільному віці і є передумовою для подальшого розвитку соціальної та громадянської компетентності в Новій українській школі. Державний стандарт дошкільної освіти зазначає, що у старших дошкільників має бути сформована соціально-громадянська компетентність.

Соціально-громадянська компетентність – це ціннісне ставлення дитини до себе, своїх прав і прав інших, до міжособистісної взаємодії з членами сім’ї, родини, іншими людьми, однолітками в соціально-громадянському просторі, до культурних надбань українського народу, представників різних національностей і культур; здатність до прояву особистісних якостей, соціальних почуттів, любові до Батьківщини.