Екологічний челендж "Зроби годівничку - врятуй пташку"

Зима - дуже важкий час для пернатих. Через холод їм потрібно ще більше енергії, яку вони можуть отримати лише з їжі. За короткий світловий день пташкам важко знайти необхідну кількість корму, адже плодів на деревах майже не залишилось.

Саме тому старша логопедична група «Калинка» разом з батьками вихованців не залишилися байдужими до життя пташок у складний зимовий період, долучившись до екологічного челенджу «Зроби годівничку - врятуй пташку» та виготовили разом з дітьми годівнички, які розмістили на ігровому майданчику групи ЗДО.

Пропонуємо долучитись до цього заходу та показати дітям гарний приклад турботи та дбайливого ставлення до живої природи.