Шановні БАТЬКИ!

Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021р. №8 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ

У СЗДО 2021-2022 н.р.

1) Прийом дітей здійснюється на території ЗДО при забезпеченні одного діючого входу, поступово з 7.00 до 8.00. Скринінг безконтактним термометром проводить ст. медична сестра, а її відсутності відповідальні особи з записом у групові чек-листи. При запізненні батьків з дітьми прийом забороняється.

2) Вихователь забезпечує опитування батьків (на вході до ігрового майданчику) про стан здоров’я дітей і членів сім’ї, та про можливі контакти з хворими (за підписом у зошиті здоров’я)

3) Вихователь забезпечує розмітку (фарбою) зони контакту з батьками (1, 5 м) перед входом до ігрового майданчика.

4) Батьки не допускаються на територію ЗДО без респіратору або захисною маски одягнених за правилами (щільно закритий рот, ніс)

5) Перебування (очікування) батьків на території повинно бути обмеженим.

6) Батькам забороняється вхід до будівлі ЗДО

7) Повернення дітей батькам у визначені режимом дня години відбувається з ігрового майданчику.

8) При необхідності дочасного повернення дитини, її супровід до батьків здійснюється пом. вихователя.

9) На період карантинних заходів, обмежити кількість членів сім’ї, що приводять і забирають дітей. Забороняється прийом і повернення дитини неповнолітніми особами.